Ana sayfa En İyi 10 Kripto Para 10 Ekim Kripto Para Fiyat Analizi: BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB,...

10 Ekim Kripto Para Fiyat Analizi: BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, BSV, XMR, ADA

116
0

10 Ekim Kripto Para Fiyat Analizi: BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, BSV, XMR, ADA

Kripto para piyasalarında yaşanan son gelişmeler fiyatlara nasıl yansıdı? Tabloları inceliyoruz.

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasındaki önemli bir gelişme yaşanmadı. Daha önceden sıkça duyduğumuz, en iddialısını İngiltere Merkez Bankası Başkanı Mark Carney’in yaptığı, kripto paraların gelecekti yeri vurgusuna bir yenisi daha eklendi sadece. FED Philadelphia Başkanı Patrick Harker, kripto paraların gelecekte önemli bir yeri olacağını düşündüğünü belirtti. Carney’in beyanındaki dolar dominasyonunun kripto paralar tarafından dönüştürülmesi gerekliliği kadar net olmasa da piyasa için halen beklentilerin otoriteler tarafında da yüksek olduğunun bir kez daha altı çizilmiş oldu.

Bu noktada hepimizin dikkat etmesi gereken, yatırım yaptığımız kripto paraların gelecekti projeleri ve tutarlılığı. Otoritelerin açıklamaları hiçbir şekilde; aklımıza yatmayan, anlaşılması zor, uygulanabilirliği mantıksız olan kripto para projelerinin geleceği şekillendireceğine olan inancını desteklemez. Diğer yandan Libra gibi stablecoin’lerin yaratacağı fırsatları ve etkilerini çok sıkı takip etmek gerek.

Hacimli bir satışın ardından genel olarak sakin ve satıcıların kar alımları yaptığı bir hafta geçirdik. Hareketlerin belirgin olmaması, işlem fırsatı yakalamak açısından piyasa katılımcılarına kısır bir hafta verdi. Bu haftada geçtiğimiz haftadan çok farklı bir tablo beklemiyorum. İşlem yapmak için küçük zaman ölçeklerinde sıkı stoplu gün içi scalping işlemler denenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

bitcoin
Bitcoin (BTC) 374,543.78
ethereum
Ethereum (ETH) 26,091.04
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3,247.63
tether
Tether (USDT) 8.62
cardano
Cardano (ADA) 19.08
xrp
XRP (XRP) 8.50
litecoin
Litecoin (LTC) 1,371.41
chainlink
Chainlink (LINK) 207.67
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 4,642.96
stellar
Stellar (XLM) 2.51
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1.92