Ana sayfa Basın Bültenleri Bridge Oracle mainnet’i yakında kullanıma açılıyor!

Bridge Oracle mainnet’i yakında kullanıma açılıyor!

47
0

Bridge Oracle mainnet’i yakında kullanıma açılıyor!

Bridge Oracle mainnet’i üzerinde, Bridge Oracle yardımıyla Tron ağıda gerçek dünya merkeziyetsiz uygulamalarının (DApp) kullanılmasını sağlayacak hizmetler yakında başlatılacak.

1 Mart 2021 – Bridge Oracle, yakında kullanıma açılacak mainnet hizmetlerini paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Mainnet, kullanıcıların Tron ağında Bridge Oracle kullanarak gerçek dünyada çalışan merkeziyetsiz uygulamaları çalıştırmalarına olanak tanıyacak.

Bir mainnet’in kullanıma açılması, blockchain platformunun resmi olarak halka açık hale geldiğini ve kitlesel kullanım için hazır olduğunu ispatladığından, hemen her blockchain projesi için daima önemli bir dönüm noktası olmuştur. Herhangi bir blockchain projesi, nihai ürününü piyasaya sürmeye karar verdiğinde mainnet hizmetlerini başlatır ve ürünün gerçek zamanlı işlem ve operasyonlar için kullanıma açar.

Konu hakkında görüş bildiren Bridge Oracle sözcüsü şunları söyledi:

“Mainnet üzerinde kullanıma açılacak yeni hizmetlerimizi duyurmak bizim için çok heyecan verici. Bu anı çok uzun süredir bekliyorduk ve nihayet gerçeğe dönüştüğünü görmek son derece özel hissettiriyor. Yakında açılacak olan mainnet ile Tron ağı üzerinde Bridge Oracle kullanılarak gerçek dünyaya bağlı DApp kullanımına izin verilecek. DApp çözümlerini Shasta ve Nile testnet’leri üzerinde hazırlanmaya başlamanın zamanı geldi. Yakında daha fazla güncelleme paylaşacağız.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here