Ana sayfa Genel Coinbase Hindistan İçin Kararlı!

Coinbase Hindistan İçin Kararlı!

101
0

ABD merkezli büyük kripto borsası Coinbase , şu anda Hindistan’da , ülkede olası bir kripto yeniden yasağıyla ilgili çok sayıda spekülasyonun ortasında ve şirketin doğrudan listelemesinin öncesinde işe alıyor .

Coinbase bugün, “Hindistan’da bir ticari varlık oluşturduğunu” söyledi . Teknolojik olarak ilgili bu ülkeye yönelik planları, mühendislik, yazılım geliştirme ve müşteri destek operasyonları dahil olmak üzere belirli BT hizmetlerini burada barındırmaktır.

Hindistan, mühendislik ve teknoloji inovasyonu için bir merkez olarak iyi bilindiğinden, şirket “dünya standartlarında büyük mühendislik yetenek havuzundan yararlanacağını” söyledi.

Gibi rapor , yıl başlamasından bu yana kripto üzerine yerleştirilen bir çeşit olası yeni yasak ya da bir bölümü hakkında sayıca artan, pek çok raporlar vardır – sonuçta, çok bu konuda bilinen ve çok bunun değil spekülasyonlara dayanıyor. Sektördeki pek çok kişi de bir yasağın olası olmadığını söylüyor.

Ancak Coinbase tarafından işe alınan bu yerel uzmanlar, yasak onaylansa bile kripto endüstrisi için çalışabilecek gibi görünüyor. Kripto paranın kendisini yasaklasalar da, insanlar hala kripto şirketleri için çalışabilir ve bu, ABD merkezli ve hizmetlerini birkaç ülkede sunuyor. İronik olarak, Hintliler kripto para birimi ticareti yapamazlar, ancak başkalarının küresel ticaretine yardım edebilirler.

Şirket, COVID ile ilgili koşullar elverdikçe Hintli çalışanlar için başlangıçta Haydarabad’da fiziksel bir ofis planlıyor , ancak şirket uzaktan ilk şirket olmayı planlarken – yeni yerel işe alınanların “çeşitli konumlarda çalışma seçeneğine sahip olacağını” söylediler. onların çalıştığı ülke. “

Coinbase şu anda ABD, İngiltere, İrlanda, Japonya, Singapur, Kanada ve Filipinler’de aktif işe alma sürecindedir. Başına kendi web sitesinde, şirketin bu bölgeler arasında açık pozisyonların bir numarası vardır, ancak henüz spesifik olarak Hindistan için liste sunmaz.

Bu arada, bildirildiği üzere Coinbase, bu yıl Nasdaq Global Select Market’te COIN sembolü altında 1 milyar USD doğrudan listeleme yoluyla halka açılmak için başvuruda bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here